IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI APMEKLĒTĀJIEM

Uz visām BeneFit nodarbībām ir obligāta iepriekš pieteikšanās, lai rezervētu Jums inventāru vai vietu zālē. Pirmtiesības apmeklēt nodarbību ir tiem apmeklētājiem, kas iepriekš pieteikušies, kā arī reģistrējušies pirms nodarbības pie administratores un samaksājuši nodarbības maksu. Lūgums ierasties pirms nodarbības laicīgi, lai neveidotos garas rindas un netiktu kavēts nodarbības sākums.

BeneFIT adminstrācijai ir tiesības atcelt nodarbību, ja nav pieteikušies vairāk kā 2-3 apmeklētāji.

1. Ienākot telpās, virsdrēbes atstāt uz pakaramajiem un āra apavus atstāt turpat pie virsdrēbēm.
2. Lietot maiņas apavus nodarbību zālēs un pārvietojoties pa virsmu, kas ir klāta ar paklājiem.
3. Informēt administratori par savu ierašanos uz nodarbību un samaksāt nodarbības maksu. Ja ierodaties pie mums pirmo reizi, Jūs piereģistrēs, pierakstot Jūsu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, lai varam Jūs informēt par izmaiņām nodarbību laikos. Ja 3 mēnešus nebūsiet apmeklējis kādu konkrētu nodarbību, tad tiksiet dzēsts no mūsu sistēmas. Ja atsāksiet apmeklējumus, tad lūgsim no jauna Jūsu datus.
5. BeneFIT telpās ievērot tīrību, kārtību un ugunsdrošību, kā arī nesmēķēt, nelietot un neienest telpās alkoholiskos dzērienus un narkotiskās vai apreibinošās vielas.
6. Būt atbildīgam un informēt treneri par problēmām saistībā ar veselības stāvokli, lai viņš/viņa varētu palīdzēt izvēlēties atbilstošo slodzi un vingrojumu intensitāti.
7. Vingrinājumus izpildīt tikai pēc trenera norādījumiem un neveikt darbības, kas var kaitēt Jūsu vai apkārtējo drošībai.
8. Segt visus materiālos zaudējumus, kas radušies telpu inventāra tīšu vai netīšu bojājumu rezultātā.
9. Sekot līdzi personiskajām mantām nodarbību laikā. Adminstrācija neatbild par telpās nozaudētām un atstātām mantām.
10. Ja nodarbības laikā Jums ir līdzi bērns, kurš nepiedalās nodarbībā, Jūs esat atbildīgs par viņa drošību un to, lai viņš netraucē citiem nodarbību apmeklētājiem.
11. Pēc nodarbības pārliecināties, ka zālē nav palikušas Jums piederošas mantas.
12. Ja nodarbība paredzēta ārā un laika apstākļi ir nepiemēroti nodarbībai, tā tiek atcelta, bet Jūs varat izmantot iespēju apmeklēt kādu citu tajā laikā notiekošu nodarbību, saskaņā ar cenrādi.

Antigravitātes jogas noteikumi:

  • Uz antigravitātes jogu ir obligāta iepriekš pieteikšanās 1 stundu līdz konkrētās nodarbības sākumam dēļ ierobežota inventāra. Pieteikties var rakstot uz e-pastu benefit.informacija@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26337090. Ja neesat laicīgi pieteikušies, par brīvajām vietām interesēties 1 stundu līdz nodarbības sākumam.
  • Nodarbību vēlams apmeklēt basām kājām, apģērbs ērts, vēlams pieguļošs, no kokvilnas vai kokvilnas izstrādājumiem, augšdaļā garām piedurknēm. Nav ieteicams ēst 1-2 stundas pirms nodarbības.
  • Nodarbības nedrīkst apmeklēt cilvēkiem ar glaukomu, vidusauss iekaisumu, deguna blakusdobumu iekaisumu, epilepsijas slimniekiem, ar ievērojamu vairogdziedzera palielinājumu, ja gada laikā bijušas smadzeņu traumas, grūtniecības laikā, kā arī cilvēkiem ar ļoti augstu asinsspiedienu. Menstruāciju laikā arī nav ieteicams apmeklēt šīs nodarbības. Nodarbības nav ieteicams apmeklēt cilvēkiem ar svaru virs 136 kg. Nodarbības var apmeklēt apmeklētāji ar auguma garumu sākot no 1.50m- šis noteikums attiecās uz pieaugušo nodarbību.
  • Antigravity Kids var apmeklēt attiecīgā vecuma bērni.