17:30 Gongu skaņu meditācija šupuļtīklos – Inga Rancāne

17:30 Gongu skaņu meditācija šūpuļtīklos ar Ingu Rancāni. 

Nodarbība notiek zaļajā zonā blakus alus darītavai ”Viedi”. Cukura ielā 21.

Vasaras Saulgrieži. Šajā maģiskajā laikā aicinām Jūs izbaudīt mistisku skaņu ceļojumu Gongu un citu arhaisku instrumentu pavadībā šūpojoties antigravitātes audumos. Tā ir iespēja ļauties sajūtām, pazaudēt ķermeņa izjūtu un ļauties dvēseles lidojumam, nomainīt ikdienas steigu pret iekšēju mieru un klusumu. 

Antigravitātes audumi ir 3 metri plati, veidoti no speciāla, elastīga auduma un meditācijā pārtop par īpaši ērtiem šūpuļtīkliem, kuros ir iespēja justies kā kokonā, iegūt savu telpu un sajūtu, ka ir tikai skaņas un es.
Turklāt visas meditācijas laikā Jūs tiekat maigi šūpoti! Šī šūpošana rada īpašu mieru, saplūst ar skaņu viļņiem radot bezsvara stāvokļa izjūtas.

Kā skan gongi? Gongi ir instruments, kas rada skaņu lauku ļoti jaudīgā un īpašā veidā. Tie neatstāj vienaldzīgu nevienu. Priekš kāda tā ir kosmiska mūzika, citam neizturams troksnis. Taču katrs ir pabijis iekšējā ceļojumā, kas ir ļāvis pabūt ārpus ikdienas rutīnas un iespējams, devis kādu vērtīgu atziņu.

Paņem līdzi spilventiņu, plediņu vai guļammaisu – visu sev nepieciešamo, lai būtu silti un ērti gulēt uz šūpuļtīklā.
Skaņas ceļojumā vedīs Inga Rancāne, gongu meistare

Lūgums ierasties 10 minūtes ātrāk, lai norēķinātos par nodarbību, kā arī lai laicīgi varētu sāktu gongu meditāciju. Norēķināties var ar skaidru naudu un ar karti.

Datums/Laiks
Datums - 20/06/2021
Laiks:17:30 - 18:45

Vietu skaits
Kopā: 18
Brīvas: 7

Pieteikšanās nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai vēl nav aktivizēta vai ir nokavēta

Pirmo reizi aizpildot formu, Jūs tiekat reģistrēts sistēmā. Ievadītie dati netiek un netiks izmantoti publiskošanai vai nodoti trešajām personām. Tie kalpos kā kontaktinformācija pierakstiem un tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar labsajūtas bāzi Benefit.
Pieraksts nodarbībai ir spēkā, ja veikts vismaz stundu pirms nodarbības sākuma. Ja līdz nodarbībai palikusi mazāk kā stunda, lūgums pieteikties zvanot.