AntiGravity® KIDS

Gaisa joga patiesībā ir tieši tas, kas bērniem vajadzīgs! Šajās nodarbībās iespējams izlikt sakrājušos enerģiju, spēlējoties un karājoties gaisā kā mērkaķēniem, tajā pat laikā mācoties un apgūstot ko jaunu.
Bērni var uzlabot koncentrēšanās spējas, vispārējo labklājību, elastību un apzināt savu ķermeni no jebkurām jogas nodarbībām. Taču gaisa joga piedāvā daudz vairāk! Šī īpaši jautrā joga bērniem uzlabo līdzsvara sajūtu, pašpārliecinātību un iemāca uzdrošināties un ticēt saviem spēkiem.
Bērni nodarbību laikā kļūst spēcīgāki un gaisa joga tiem palīdz celt pašapziņu, darot lietas, kuras kādreiz tiem šķita neiespējamas.
To laikā bērni iemācās izjust audumu, saprast, cik ļoti var paši uz to paļauties, pašūpoties un sajust, kā ir būt virs zemes un ietīt pēdas un plaukstas audumā, veicot vienkāršus vingrinājumus.
Gaisa jogas nodarbības arī pastiprina mērķu izvirzīšanas un neatlaidības nozīmīgumu, jo posms starp vingrinājumiem prasa disciplīnu un liek apzināt savas kustības. 
Bērni, protams, ir dažādi. Dažiem var nepatikt sajūta, atrodoties virs zemes, taču citi varētu šūpoties un karāties no dažādiem augstumiem un pacēlumu veidiem stundām ilgi. 
Bērnam nepatīk valkāt apavus. Gaisa jogā tie nav vajadzīgi! Šīs nodarbības ir labi piemērotas pat bērniem, kas ir kā mazi nemiera gariņi un nespēj nostāvēt mierā ne minūti. Jogas audums jebšu tīkls spēj pielāgoties visām kustībām, tanī pat laikā noturot bērnu stabilā miera pozīcijā. Kā arī tas nekas, ja bērns baidās atrasties ar galvu uz leju. Nodarbībās var izmantot spoguli, kurā bērns redz savu atrašanās stāvokli, kā arī ļoti palīdz vienaudžu un nodarbības biedru atbalsts, lai ar dažādām interesantām metodēm palīdzētu bērnam nokļūt līdz pozīcijai, kurā pats jūtās droši. 
Bērnu gaisa joga piemērota gan pašiem mazākajiem, gan augošiem pusaudžiem, lai uzlabotu veselību, patstāvību un ticību saviem spēkiem.

Nodarbību vada:

Annika Andersone

 Jau 22 gadus esmu deju skolotāja. Esmu apmeklējusi visdažādākos kursus un seminārus un neticēju, ka vēl kaut kas šajā sfērā mani kādreiz pārsteigs. Bet, kad izmēģināju Antigravity yogas nodarbību sapratu, ka tas ir kaut kas fantastisks, kaut kas izcils ķermenim un prātam. Kopš tā brīža esmu mācījusies dažādās pasaules vietās, lai iegūtu maksimāli vairāk zināšanas un izglītību šajā nodarbībā. Arvien biežāk sastapos ar sajūtām, ka šī nodarbība ārstē mugurkaulu, izstiepj to, padara lokanāku. Šī nodarbība rada prieku, gan mazajiem, gan lielajiem, kas nav mazsvarīgi ikdienas skrējienā. Tā rada mieru un harmoniju, jo strādājam ar plūstošām yogas kustībām pievēršot lielu uzmanību elpošanai. Šī nodarbība un audums palīdz atslābināt prātu, iedziļināties savā ķermenī, savās sajūtās. Es patiešām esmu iemīlējusi šo nodarbību un aicinu ikvienu to ”izgaršot” un vismaz reizi nedēļā sevi palutināt Antigravity nodarbībās.

 

Ilona Brizga

Ķermenis ir Visuma dāvana cilvēkam. Tādēļ par to ir jārūpējas tāpat kā par garīgo izaugsmi. Rūpes un mīlestība pret ķermeni izpaužas pietiekamā atpūtā, veselīgā pārtikā, fiziskās aktivitātēs. Katrs izvēlas sev vispiemērotākās fiziskās nodarbes. Man šķiet, ka joga, kas pastāv jau tūkstošiem gadu, ļoti veiksmīgi, vispusīgi un saudzīgi uztur ķermeni labā fiziskā stāvoklī. To esmu izvēlējusies un sajūtu gandarījumu par to, kā jūtos. Antigravitācijas joga ir kas vēl vairāk. Tā ļauj patiesi izjust baudu nodarbinot savu fizisko ķermeni, ļauj atcerēties savus pirmsākumus. Novēlu katram izbaudīt to!