18:10 Antigravity Fitness bērniem (11-14 gadi) – bezmaksas

18:10 Blakus Alus darītavai ”Viedi” pļavā. Cukura ielā 21.

Nosacījumi :

  1. Ja nodarbības laikā ir/plānojas lietus – nodarbība atceļas, mēs laicīgi, 1 stundu pirms vai ātrāk, Jūs brīdinām, rakstot uz Jūsu norādīto tālruni (tāpēc ir svarīgi to pierakstīt);
  2. Ja ir radusies situācija un Jūs nevarat apmeklēt nodarbību, lūgums savu dalību atcelt mājaslapā vai arī rakstot, zvanot uz numuru – 26337090 (Tādā veidā mēs dodam iespēju citam apmeklēt nodarbību).
  3. Nodarbību vēlams apmeklēt basām kājām, apģērbs ērts, vēlams pieguļošs, no kokvilnas vai kokvilnas izstrādājumiem, augšdaļā garām piedurknēm. 

AntiGravity® KIDS

Šobrīd tiek risinātas tehniskās problēmas saistībā ar pieteikšanās sistēmu. (Piesakoties nereģistrējies Jūs neredziet cik ir patiesībā brīvas vietas un cik ir pieteikušies cilvēki, ja vietas vairs nebūs Jums tas uzrādīsies)

Ja neesi drošs par pieteikumu zvani/raksti 26337090

Datums/Laiks
Datums - 10/08/2021
Laiks:18:10 - 19:10

Vietu skaits
Kopā: 18
Brīvas: 12

Pieteikšanās nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai vēl nav aktivizēta vai ir nokavēta

Pirmo reizi aizpildot formu, Jūs tiekat reģistrēts sistēmā. Ievadītie dati netiek un netiks izmantoti publiskošanai vai nodoti trešajām personām. Tie kalpos kā kontaktinformācija pierakstiem un tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar labsajūtas bāzi Benefit.
Pieraksts nodarbībai ir spēkā, ja veikts vismaz stundu pirms nodarbības sākuma. Ja līdz nodarbībai palikusi mazāk kā stunda, lūgums pieteikties zvanot.