16:00 Gongu skaņu meditācija šūpuļtīklos – Inga Rancāne

16:00 Gongu skaņu meditācija šūpuļtīklos ar Ingu Rancāni. 

Nodarbība notiek blakus mājā, lielajā zālē. Cukura ielā 22.

Lai vai kas notiek mūsu dzīvē un apkārtējā pasaulē, svarīgi ir saglabāt savu iekšējo mieru. Jo tikai no šīs sajūtas mēs varam pieņemt veselīgus lēmumus un rīkoties sev vislabvēlīgākajā veidā.

Meditācija ir lielisks instruments lai atgrieztos pie savas iekšējās harmonijas. Ļaujoties skaņu viļņiem, kas izvibrē mums cauri, mēs paplašinām sevi un atveramies paši sev, iepazīstam savu kluso, intuitīvo pusi, kas vienmēr ir klātesoša, taču pavisam nemanāma, neuzbāzīga.  

Šī ir lieliska iespēja –

~ iegūt iekšēju mieru un labsajūtu;

~ pieskarties savai intuīcijai un saņemt atbildi par kādu aktuālu jautājumu;

~ gūt iedvesmu kaut kam jaunam savā dzīvē;

~ pabūt bezdomu stāvoklī;

~ ļauties dvēseles lidojumam;

~ atpūsties, iegūt pauzi ikdienas straujajā, nemierīgajā ritmā;

Šī ir katram sava pieredze! Un arī Tu noteikti piedzīvosi savu! 

Meditācijas laikā tiek ieskandināti ne tikai gongi, bet arī Tibetas un kristāla dziedošie trauki, kokle, šruti, kotamo un vēl daudz citi instrumenti, kas pakāpeniski piepilda telpu ar skaņām, vibrācijām un virstoņiem. 

Antigravitātes audumi ir 3 metri plati, veidoti no speciāla, elastīga auduma un meditācijā pārtop par īpaši ērtiem šūpuļtīkliem, kuros ir iespēja justies kā kokonā, iegūt savu telpu un sajūtu, ka ir tikai skaņas un es. Turklāt visas meditācijas laikā Jūs tiekat maigi šūpoti! Šī šūpošana rada īpašu mieru, saplūst ar skaņu viļņiem radot bezsvara stāvokļa izjūtas.

Pirms katras nodarbības audumi tiek dezinficēti. Starp audumiem ir 2m distance, turklāt katrs cilvēks atrodas savā tīklā, kas rada papildus drošības barjeru.

Skaņu ceļojumā ved Inga Rancāne, gongu skaņu meistare.

Datums/Laiks
Datums - 01/11/2020
Laiks:16:00 - 17:15

Vietu skaits
Kopā: 9
Brīvas: 3

Pieteikšanās nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai vēl nav aktivizēta vai ir nokavēta

Pirmo reizi aizpildot formu, Jūs tiekat reģistrēts sistēmā. Ievadītie dati netiek un netiks izmantoti publiskošanai vai nodoti trešajām personām. Tie kalpos kā kontaktinformācija pierakstiem un tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar labsajūtas bāzi Benefit.
Pieraksts nodarbībai ir spēkā, ja veikts vismaz stundu pirms nodarbības sākuma. Ja līdz nodarbībai palikusi mazāk kā stunda, lūgums pieteikties zvanot.