17:30 Gongu skaņu meditācija audumos – Inga Rancāne

17:30 Gongu skaņu meditācija šūpojoties audumos ar Ingu Rancāni. 

Skaņas ir kā upe, kā lietus lāses, kā nepārtraukta kustība. Skaņas ir kā pati dzīve, vienmēr mainīga un neparedzama. Katrs brīdis dzimst no jauna kā jauns ritms, melodija! Sajūti to sevī! Kā tas rezonē, kādas sajūtas tas tevī raisa! Skaņa, kustība, melodija, sajūtas. Viss ir savīts un vienots. 

Gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē. Tie atbrīvo no stresa, nomierina, veicina atbrīvošanos no emocionāliem blokiem. Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Tā skaņas atbrīvo bloķēto enerģiju, atslābina un nomierina. 

Antigravitātes audumi ir 3 metri plati, veidoti no speciāla, elastīga auduma un meditācijā pārtop par īpaši ērtiem šūpuļtīkliem, kuros ir iespēja justies kā drošā kokonā, iegūt savu telpu un sajūtu, ka ir tikai skaņas un es. Turklāt visas meditācijas laikā Jūs tiekat maigi šūpoti! Šī šūpošana rada īpašu mieru, saplūst ar skaņu viļņiem radot bezsvara stāvokļa izjūtas. 

Audumi pirms katra pasākuma tiek dezinficēti!

Paņem līdzi visu sev nepieciešamo, lai būtu ērti gulēt šūpuļtīklā. 

Nodarbības notiks 3 laikos:

Pl. 16.00 – 17.15

Pl.17.30 – 18.45

Pl.19.00 – 20.15

Skaņas ceļojumā vedīs Inga Rancāne, gongu meistare. 

Dalībai 10eur. Iespējams norēķināties arī ar maksājumu karti.

Datums/Laiks
Datums - 04/10/2020
Laiks:17:30 - 18:45

Vietu skaits
Kopā: 13
Brīvas: 5

Pieteikšanās nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai vēl nav aktivizēta vai ir nokavēta

Pirmo reizi aizpildot formu, Jūs tiekat reģistrēts sistēmā. Ievadītie dati netiek un netiks izmantoti publiskošanai vai nodoti trešajām personām. Tie kalpos kā kontaktinformācija pierakstiem un tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar labsajūtas bāzi Benefit.
Pieraksts nodarbībai ir spēkā, ja veikts vismaz stundu pirms nodarbības sākuma. Ja līdz nodarbībai palikusi mazāk kā stunda, lūgums pieteikties zvanot.