18:00 Antigravity Fitness pirmsskolai (5-7 gadi)

18:00 Baleta zāle. Cukura ielā 22.

Mēneša beigās tiek piestādīts rēķins, kas tiek atsūtīts uz epastu.

AntiGravity® KIDS

Gaisa joga patiesībā ir tieši tas, kas bērniem vajadzīgs! Šajās nodarbībās iespējams izlikt sakrājušos enerģiju, spēlējoties un karājoties gaisā kā mērkaķēniem, tajā pat laikā mācoties un apgūstot ko jaunu.
Bērni var uzlabot koncentrēšanās spējas, vispārējo labklājību, elastību un apzināt savu ķermeni no jebkurām jogas nodarbībām. Taču gaisa joga piedāvā daudz vairāk! Šī īpaši jautrā joga bērniem uzlabo līdzsvara sajūtu, pašpārliecinātību un iemāca uzdrošināties un ticēt saviem spēkiem.
Bērni nodarbību laikā kļūst spēcīgāki un gaisa joga tiem palīdz celt pašapziņu, darot lietas, kuras kādreiz tiem šķita neiespējamas.
To laikā bērni iemācās izjust audumu, saprast, cik ļoti var paši uz to paļauties, pašūpoties un sajust, kā ir būt virs zemes un ietīt pēdas un plaukstas audumā, veicot vienkāršus vingrinājumus.
Gaisa jogas nodarbības arī pastiprina mērķu izvirzīšanas un neatlaidības nozīmīgumu, jo posms starp vingrinājumiem prasa disciplīnu un liek apzināt savas kustības. 
Bērni, protams, ir dažādi. Dažiem var nepatikt sajūta, atrodoties virs zemes, taču citi varētu šūpoties un karāties no dažādiem augstumiem un pacēlumu veidiem stundām ilgi. 
Bērnam nepatīk valkāt apavus. Gaisa jogā tie nav vajadzīgi! Šīs nodarbības ir labi piemērotas pat bērniem, kas ir kā mazi nemiera gariņi un nespēj nostāvēt mierā ne minūti. Jogas audums jebšu tīkls spēj pielāgoties visām kustībām, tanī pat laikā noturot bērnu stabilā miera pozīcijā. Kā arī tas nekas, ja bērns baidās atrasties ar galvu uz leju. Nodarbībās var izmantot spoguli, kurā bērns redz savu atrašanās stāvokli, kā arī ļoti palīdz vienaudžu un nodarbības biedru atbalsts, lai ar dažādām interesantām metodēm palīdzētu bērnam nokļūt līdz pozīcijai, kurā pats jūtās droši. 
Bērnu gaisa joga piemērota gan pašiem mazākajiem, gan augošiem pusaudžiem, lai uzlabotu veselību, patstāvību un ticību saviem spēkiem.

Datums/Laiks
Datums - 22/04/2021
Laiks:18:00 - 19:00

Vietu skaits
Kopā: 11
Brīvas: 11

Pieteikšanās nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai vēl nav aktivizēta vai ir nokavēta

Pirmo reizi aizpildot formu, Jūs tiekat reģistrēts sistēmā. Ievadītie dati netiek un netiks izmantoti publiskošanai vai nodoti trešajām personām. Tie kalpos kā kontaktinformācija pierakstiem un tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar deju centru "Cukurfabrika".
Pieraksts nodarbībai ir spēkā, ja veikts vismaz stundu pirms nodarbības sākuma. Ja līdz nodarbībai palikusi mazāk kā stunda, lūgums pieteikties zvanot.